Yeni konular En çok cevaplanan En görüntülenen konu En çok begenilen

En çok mesaj
Kullanıcı
Mesaj
aso
18

Quora Kullanarak Uygulamanızı tanıtmanın 3 Faydalı Yolu

aso

Yönetici
Yönetici
Düşük bütçeli uygulama sahipleri, lütfen dikkat! Bu yazı tam size göre. Uygulamanızı tanıtmanın başka yollarını arıyorsanız cebinizden para çıkmadan uygulamanızı tanıtma, uygulamanızı hedef kitlenize tanıtmak için Quora'yı kullanmak gerektiğini anlatmaktan memnun oluyorum . Ancak Quora kullanıcıları için doğru soruyu bulmak için bazı püf noktaları anlatmaya çalışacam.

1-23.png

Quora'yı Uygulamanızın Tanıtımı için Kullanma Nedenleri
Uygulamanız için daha fazla müşteri çekmek istediğinizde Quora'nın nasıl faydalı olabileceğini görelim. Öncelikle, Neden Quora'nın Var olduğunu okuyun ve sonra neden Quora'nın uygulamanız için iyi bir kullanıcı kaynağı olduğunu anlamaya çalışın.

2-23.png

Potansiyel Kullanıcılara Yakın Olun
Quora, potansiyel kullanıcılara ulaşmak için kolay bir yöntem sunar. Aynı zamanda potansiyel müşterileriniz hakkında değerli bilgiler toplamanıza ve bu verileri pazarlama planlarınız için kullanmanıza fayda sağlar
Organik İlişki
Kullanıcıları çekmek için organik yollar kullanmanın, ürününüz ve müşterileriniz arasında uzun süreli ilişkiler kurmanıza yardımcı olduğunu biliyoruz ve Quora bu tür eylemler için uygun bir araç.
Düşük Risk, Yüksek Verimlilik
Quora'da bir profil oluşturursanız ve ilginç konulara göz atmaya başlarsanız kaybedecek ne var? Büyüleyici tartışmaları keşfedeceksiniz ve uygulamanız hakkında konuşma şansınız olacak.
Ayda 190 Milyon Dünya Çapında Kullanıcı
3-23.png
Tabii ki, tüm Quora kullanıcıları uygulamanız için uygun değildir, ancak bu büyük kitleye sunduğunuzda yaratıcılığınızla ilgilenme şansı çok yüksektir. Sadece dikkatinizi doğru konuları bulmak için odaklamanız gerekir.
Şirketlerden Gerçek Kişilere Kadar Erişim Sağla
Quora, herhangi bir durumda erişilemeyen alanınızdaki uzmanlarla bağlantı kurma fırsatını sunar.


Uygulama Tanıtımı için Quora Kullanmanın 3 Akıllı Yolu
Quora, başka herhangi bir hizmetin kendi kuralları olduğundan ve uygulamanızı bu platformda oluşturulan topluluklara göstermenin en iyi yolunu bulmanız gerekir.
1. İçerik Pazarlama
Potansiyel kullanıcılar için değerli bilgiler vermek onların güvenlerini kazanmak ve ürününüzü merak etmelerini sağlanamın doğru yoludur.
Trend soruları ara
Eğer kullanıcı potansiyelini anlamışsanız ilgilendikleri konuları bulma zamanı gelmiştir. Endişelerini keşfederseniz, onlarla bir ilişki kurmak için doğru yoldasın demektir.
4-23.png
Uygulama sunumunuzu içerikle harmanlayın
Quora'ya kullanarak uygulamanızın etrafında sansasyonel içerik oluşturmanın zorunlu olduğunu bilmelisiniz.
İçeriğinize bağlantılar ekleyin
Kapsamınıza ulaştıysanız, bu kullanıcıların uygulamanızı indirmesini istersiniz. Bu nedenle, uygulamanızın piyasadaki sayfası veya oluşturma işleminiz için gereken tüm verileri gösteren bir açılış sayfası gibi bazı yararlı bağlantılar eklemek çok önemlidir.
İnsanlara yanıtın uygulamanız olduğunu gösterin
İnsanlar sorunlarına cevap bulmak için Quora'ya geliyorlar. Ya uygulamanız bu cevapları temsil ediyorsa? Ardından bu berraklığı netleştirin ve ayrıca uygulamanızın uygulama mağazalarında bulunan diğer uygulamalardan neden daha iyi olduğunu anlamalarını sağlayın.
Yaprak dökmeyen bir içerik oluşturun
Bu platformda kullanıcılara ulaştığınızda büyük kısmı uzun vadeli etkiler elde etmektir. Gönderilen içerik yeterince iyi ise, sonsuza dek görünür kalacaktır.
5-24.png
2. Sektörünüzdeki İnsanları Takip Edin
Quora'da, bilinmeyen kişilerden ünlüler ve uzmanlara kadar her türlü kullanıcıyı bulacaksınız. Bu nedenle, etki alanınızdaki başarılı kişilerden değerli bilgileri keşfetme şansına sahip olacaksınız.
6-18.png
Rakipleriniz hakkında bilgi edinin
Rakiplerinize göz atmak her zaman akıllıca bir harekettir. Verdikleri cevaplar nelerdir ve alanında meydana gelen şeylerle ilgili bakış açıları nelerdir?
Yarışmada kal
Yukarıda açıklanan her şey rekabetçi kalmanızı ve rakiplerinizden bir adım önde olmanızı sağlar. İşletmenizle ilgili bazı konularda aktif olun ve bu platformun büyümesine katkıda bulunun.
Bilginizle rekabet avantajı kazanın
İstediğiniz tüm cevapları alacağınız gerçeğinin yanı sıra, kullanıcılara uzmanlığınızı göstermek ve Quora'yı diğerlerinden daha fazla nasıl yardımcı olabileceğinizi göstermek için Quora'yı kullanabilirsiniz.
3. Kullanıcıların Sorularını Cevaplayın
İki konuya odaklandıktan sonra, değerli içerikler yayınlamak ve sektörünüzdeki diğer oyuncuları gözlemlemek için kullanıcılarınızla iletişim kurmanın zamanı geldi.
7-17.png
Onlara İlgilendiğini Göster
Cevaplarınızı Quora'ya gönderirken kullanıcılarınızın önceliği olması gerekir. Onlara kaygılarını anladığınızı ve sorunlarını çözmek için çözümlerinizi paylaşmak için orada olduğunuzu gösterin.
SON DÜŞÜNCELER
Quora yalnızca tüm sorularınızın cevaplarını bulabileceğiniz bir ağ değil, platformun daimi sorunuzun cevabıdır: Mobil uygulamamı nerede tanıtabilirim? Şimdi profilinizi oluşturun ve nişinizle ilgili soruları sormaya ve cevaplamaya başlayın. Sonuçlara hayran kalacaksınız.
 
Üst